WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Neden Farklıyız?

Neden Farklıyız?

Ticari deneyimimize güveniyor; "toplumumuza neler katabiliriz, hangi alanlarda yeni hizmetler oluşturabiliriz?" diye düşünüp çalışmalar yapıyoruz. Biz herhangi bir alanda tek olmayı değil büyük projelerde başarılı olmayı önemsiyoruz.

Teknolojik dönüşümler, şahıslar ve şirketler açısından farklı algılanabilmektedir. Kurumsallık kavramının işlerin sistematik işliyor oluşuyla ilgili olduğunu düşünüyoruz. Hizmetlerimizin hepsini samimiyet ve şeffaflık çerçevesinde sunmaya gayret ediyoruz.

Tedarik süreci hızlı ve doğru hareket gerektirir. Global anlamdaki ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde giderecek dinamikliğe sahibiz. Genç ve profesyonel kadromuza güvenebilirsiniz.

Bulunduğumuz sektörlere yenilikler katmak işimize duyduğumuz heyecanı diri tutuyor. Bu doğrultuda özellikle dijital alanlardaki değişimleri ve gelişimleri önemsiyor, işlerimizin uygulama aşamasına verimlilik ve pratiklik sağlayan yenilikleri kullanıyoruz.

Gelişimin ve değişimin önemsendiğini markalarıyla, yaptıklarıyla anlatmaya çalışan bir şirketiz. Farklı sektörlerde üretici ve tedarikçi olarak yer almaktayız. Birçok şirket; ürün ve hizmet yönetimini ayrı tutmaktadır. Dalgıç Şirketler Grubu çatısı altında bulunmamız sebebiyle edindiğimiz 30 yılı aşkın ticari deneyimimizi hem hizmet hem de ürün olarak sunabilmekteyiz. Yani bizden herhangi bir ürün satın alırken bu ürünün pazarlanması açısından da destek alabilirsiniz.

We are a global supplier of your needs.

  • 0 (216) 394 36 36

  • 0 (216) 561 34 37

  • info@dalgicglobal.com.tr

  • Orhanlı Mahallesi, Demokrasi Caddesi, Işıkdağ Plaza, no:26/10, 34956 Tuzla/İstanbul

  • Hafta İçi: 08.00 - 18.00 hizmet vermekteyiz.
    Cumartesi: Kapalı
    Pazar: Kapalı