WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

DLG Plast

05 Şubat 2021, 15:39
DLG Plast

DLG Plast, 2016 yılında Dalgıç Şirketler Grubu bünyesinde DLG PLAST OTOMOTİV LTD. ŞTİ. unvanını alarak şirketleşmiştir. Müşterilerine plastik parça imalatını üstün üretim teknolojileri ve endustri 4.0 vizyonu ile gerçekleştirmekle birlikte montaj kabiliyetlerini kullanarak son ürün teslimatı yapabilmektedir. Türk Otomotiv sektörünün merkezi konumunda bulunan Bursa ilimizin Kayapa Sanayi Bölgesi'nde, 2500 m2 kapalı alanda, 90 Tondan 530 Tona değişen tonajlardaki 9 adet enjeksiyon makinesiyle otomotiv sektörü başta olmak üzere bir çok sektöre plastik parça ve montajlı ürün imalatında “Full Time Supplier” hizmet veren ve üst düzey bir işletme olma vizyonuyla hareket eden bir kuruluştur. Şirketimiz müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetlerini, zamanında sevkiyatlarıyla gerçekleştirmektedir.

VİZYON
Otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok alana plastik parça ve montajlı ürün imalatında “Full Time Supplier” hizmet veren ve üst düzey bir işletme olmak.

MİSYON
Otomotiv sektörüne parça ve montajlı ürün tedariğinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak müşterilerinin tedarikçisi değil partneri olan bir işletmedir.

Bu linkten şirket sayfasına ulaşabilirsiniz.

We are a global supplier of your needs.

  • 0 (216) 394 36 36

  • 0 (216) 561 34 37

  • info@dalgicglobal.com.tr

  • Orhanlı Mahallesi, Demokrasi Caddesi, Işıkdağ Plaza, no:26/10, 34956 Tuzla/İstanbul

  • Hafta İçi: 08.00 - 18.00 hizmet vermekteyiz.
    Cumartesi: Kapalı
    Pazar: Kapalı