WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Dalgıç Kalıp

05 Şubat 2021, 15:39
Dalgıç Kalıp

Dalgıç Kalıp A.Ş. kurulduğu 1988 yılından bu yana Türkiye ve dünya piyasasına metal ve plastik kalıp imalatı ile metal ve plastik ürün imalatı yapan köklü bir kuruluştur. Grubumuz 5 farklı fabrikasında ürettiği kalıpları, parçaları, montajlı ürün gruplarını ve tescilli markalarının üretimlerini Avrupa’ya ihraç etmektedir ve Türk Otomotiv Sektörüne parça, kalıp tedariği sağlamaktadır. Dalgıç Şirketler Grubu çatı şirketidir.

Tuzla K.O.S.B’da bulunan CNC/EDM tezgah kapasitesi anlamında kuvvetli, CMM ölçüm hattı ve proje yönetim departmanını bünyesinde barındıran Kalıp Fabrikası’nda 100% oranında otomotiv sektörüne progresif sac kalıbı ve plastik kalıp üretimi yapılmaktadır.

Tuzla İAYOSB’de bulunan Metal İşleme ve Seri Üretim Fabrikası’nda %70 Otomotiv %30 Beyaz Eşya sektörü olmak üzere, metal parça, saç şekillendirme, tampon baskı uygulamaları, montajlama ve kaynak yetkinlikleri ile 35Ton’dan 300Ton’a kadar bulunan H tipi ve Laminasyon preslerinde TS 16949 standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Özellikle Türkiye’de üretimi olmayan saçların ithalatını da yaparak özel alaşımlı malzemeler ile üretimler gerçekleştirmektedir.

Zonguldak Çaycuma OSB’de bulunan Plastik Enjeksiyon Fabrikası’nda Elektrik & Elektronik sanayisine plastik parça üretimleri gerçekleştirmektedir.

Ümraniye İMES’de konumlanan talaşlı imalat tesisi EDM/CNC makina parkuru açısından Türkiye’nin en büyük tesislerinden birine sahip olan işletmemizde de hem kalıp sektörüne hem de havacılık ve savunma sanayisine parça tedariği gerçekleştirilmektedir.

Şirket sayfasına linkten ulaşabilirsiniz.

We are a global supplier of your needs.

  • 0 (216) 394 36 36

  • 0 (216) 561 34 37

  • info@dalgicglobal.com.tr

  • Orhanlı Mahallesi, Demokrasi Caddesi, Işıkdağ Plaza, no:26/10, 34956 Tuzla/İstanbul

  • Hafta İçi: 08.00 - 18.00 hizmet vermekteyiz.
    Cumartesi: Kapalı
    Pazar: Kapalı