WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

GLOBAL TEDARİKÇİLİK ANLAYIŞINA YENİ BAKIŞ AÇISI

Dalgıç Şirketler Grubu bünyesinde AR-GE, inovasyon, girişim, e-ihracat, e-ticaret, tedarik ve yatırım kavramlarını temele alarak 2020 yılında "We are a global supplier of your needs" sloganıyla Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. kurulmuştur. En büyük gücün ve inancın 30 yılı aşkın süre zarfında edinilen global yatırım, sanayi, tedarik ve inovasyon tecrübesi olduğu şirket değeri olarak görülmüştür. Özenle yapılan işlerin referans alınmasının gerekliliği ve bu doğrultuda başarıyı hedeflemek şirket misyonunun bir parçasıdır. Ürün tedariği ve ürün tedarik danışmanlığı hizmetleri dışında Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. bünyesinde farklı sektörlerde birçok marka ile faaliyet gösterilmektedir.

ŞİRKET AMACI

Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş; Dalgıç Kalıp'ın metal ve türevleri, DLG Plast'ın plastik ve türevleri, Dalgıç Makine'nin ise talaşlı imalat ile ilgili tecrübelerinden doğan know-how tedarik ağı ve müşteri portföyünü yeni marka yatırımları ile desteklemenin yanı sıra e-ticaret ve e-ihracat alanlarında da bu tecrübeyi kullanarak B to B ticaret anlayışını B to C alanında da geliştimek amacıyla kurulmuştur. Alanında farklı olmayı ve sektöre yön veren farklılıklar oluşturmayı vizyon edinen Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. her geçen gün yenilenmeye ve online alışveriş deneyimini en iyi şekilde sunmaya özen göstermektedir.

Geleceğe adapte olmak klişesini kullanmaksızın, geleceği şimdiki zamana uyarlamak şirketin inovasyon ve değişim vizyonudur. Olması gerektiği gibi profesyonellik temele alınarak yapılan işlerin her aşamasında, "gelecekte bu işe dair uygulanışlara nasıl pratiklik getirebiliriz?" düşüncesiyle hareket edilir. "Uluslararası Ticaret ve Uluslararası Ticareti Geliştirmek" Dalgıç Global A.Ş. uzmanlık alanıdır. Herkesin global tedarikçisi olarak anılmayı hedeflemek şirket vizyonudur.

MARKALAR

Halihazırda bağlantı ekipmanları/elemanlarına ihtiyaç duyulan her noktada Dalgıç Raptiye® yer almaktadır.

Bağlantı ekipmanları/elemanları gereken her yere yurt dışında Flexada® güç vermektedir.

Modayı yakından takip ederken elit hissiyata da sahip olmak isteyen herkesle D'Foncé® buluşmaktadır.

Kurum ve kuruluşların filo ihtiyaçları Evrecar™ ile giderilmektedir.

Eğlenirken hobi edinen ve hobiyi modayla özdeşleştiren tasarım severlere diyBAG® hitap etmektedir.

GLOBAL ÜRÜN TEDARİĞİ  NASIL GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR? 

Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. geniş ithalat ve ihracat ağına sahiptir. Beyaz eşya, savunma sanayi, otomotiv, havacılık gibi temel alanlarda Dalgıç Şirketler Grubu bünyesinde bulunan şirketlerimizin birbirlerine bilgi aktarımından doğan 30 yılı aşkın sürenin bir çıktısı olan ithalat ve ihracat tecrübesi mevcuttur. Bu tecrübe bizzat kullanıcılara ve toptan ürün tedarikçilerine profesyonellikle aktarılmaktadır. Ayrıca Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. ye ait olan markalar da dünyanın birçok noktasında kullanıcılarla buluşmaktadır.

ŞİRKET BÜNYESİNDE İŞ BİRLİKLERİ YAPILMAKTA MIDIR?

Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. ye ait olan markaların hepsi uluslararası standartlarda geliştirilmiştir. Özenle geliştirilen markaların her yerde bulunmaması önemsenmektedir. Bu doğrultuda şirket ve marka temasıyla örtüşen farklı markalarla anlaşmalar yapılmaktadır. Markalar açısından değer unsuru, pazarlamanın öncesinde gelmektedir. Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. markaları ile iş birliği yapmak için siteden talep oluşturabilir, iletişim kanallarını kullanabilir veya ürünlere ait özel web sitelerini ziyaret ederek marka temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

We are a global supplier of your needs.

  • 0 (216) 394 36 36

  • 0 (216) 561 34 37

  • info@dalgicglobal.com.tr

  • Orhanlı Mahallesi, Demokrasi Caddesi, Işıkdağ Plaza, no:26/10, 34956 Tuzla/İstanbul

  • Hafta İçi: 08.00 - 18.00 hizmet vermekteyiz.
    Cumartesi: Kapalı
    Pazar: Kapalı