WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Ali Dalgıç: 10 Yıl Önce Yarını Planlıyorduk, Şimdi Geleceği Planlıyoruz

Ali Dalgıç: 10 Yıl Önce Yarını Planlıyorduk, Şimdi Geleceği Planlıyoruz

01 Şubat 2021, 15:31

Dalgıç Şirketler Grubu'muzun Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Dalgıç, 10 yıl önce yarını, şimdi ise geleceği planladıklarını söyledi. Gelişmeleri takip ettiklerini, sürekli yenilendiklerini ve yenilere aday olacaklarını dile getirdi.

10 yıl önce de ve daha öncesinde de hedefimiz büyüyerek kurumsal yapıya ulaşabilmekti ve şimdi hedeflediğimiz yere çok yakınız. Amacımız gelecek 10 yılda teknolojik yatırımlarımızla dijital çağı yakalayarak şirketimizin uluslararası alanda yer edinmesini sağlamaktır.

Başarı ya da başarısızlık şirketlerin yönetim Ar-Ge'sidir!

Gerek operasyonel süreçlerde gerek yatırımlarımızda zaman zaman hatalar yaptığımız oldu. Olmaya devam ediyor. Bunu hata olarak değil tecrübe olarak kurumsal hafızamıza işlemeye özen gösteriyoruz. Nitekim tekrar etmediği müddetçe münferit hatalar yapmak şirket yönetiminin en doğal unsurlarındandır. Yöneticilerimizin de sınırlı olmak kaydı ile hata yapmasına müsaade etmeliyiz, başarılarını da ödüllendirmeliyiz. Bu topyekün gelişime olanak sağlayacaktır.

Çalışma arkadaşlarınızı görünüşüne, düşüncelerine, dünya görüşüne göre değil işinin ehli olan, iyi ahlaklı, sevecen, güler yüzlü ve insana saygısı olanlar arasından seçin. Böyle birini bulduğunuzda mutlu olması için elinizden geleni yapın. Günkü şirketlerin en büyük noksanı insan kaynaklarıdır. Parayla satın alamayacağınız tek unsur insandır. Eğer bunların biri dahi noksan olursa işinizin bir tarafı noksan kalacaktır ve topyekün başarı maalesef mümkün olamayacaktır.

KALİTELİ ÜRETİM VAZGEÇİLMEZİMİZ

Gelişen teknolojiye sahip olmak, bu teknolojiyi kullanabilecek operatörler yetiştirmek ve tekniğimizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Günümüzde iş dünyasının olmazsa olmazı kaliteli üretim. Bunu, bugünkü dünyada sağlamak ancak üretim alanınızı sürekli güncel tutmak ve insan kaynaklarımızı eğitmekten geçiyor.

OTOMOTİV BİR ÇOK SEKTÖRÜN BEŞİĞİ

Uçan araçlar 10 yılların hayali henüz. Otomotiv bir çok sektörün beşiğidir. Gelişmeye devam edecektir. Açıkçası daha çok kullanıcı odaklı, insanların hayatını kolaylaştıran tarz hangisi ise o alanda gelişmeler yoğunlaşacaktır. Uçan araç bunlardan biri midir yoksa efsane olarak mı kalacak bunu insanların sektörden talepleri gösterecek.

We are a global supplier of your needs.

  • 0 (216) 394 36 36

  • 0 (216) 561 34 37

  • info@dalgicglobal.com.tr

  • Orhanlı Mahallesi, Demokrasi Caddesi, Işıkdağ Plaza, no:26/10, 34956 Tuzla/İstanbul

  • Hafta İçi: 08.00 - 18.00 hizmet vermekteyiz.
    Cumartesi: Kapalı
    Pazar: Kapalı